fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Професійні дистанційні курси


Система електронного навчання ELECTUDE - провідна система віддаленого інтерактивного технічного навчання, перевірки знань і онлайн-тестування. Дана система заснована на хмарних технологіях.

    · Більш ніж 300 000 користувачів у 55 країнах.

    · Понад 30 000 викладачів і тренерів.

    · Більше 40 мов.

Система ELECTUDE містить понад 4 500 навчальних модулів і тестів, які комбінують в собі теорію, ілюстрації, графіки і схеми, а також симуляції, що полегшують вивчення і захоплюють процесом навчання.

Ви можете навчатися основам автомобіля, підвищувати компетенції у будь-якому напрямі автомобільної тематики або вибрати комплексний продукт, який допомагає освоїти всі напрями знань щодо сучасних легкових і вантажних автомобілів.

ELECTUDE підходить для самостійного і корпоративного навчання. Перевірка знань здійснюється у режимі онлайн. Доступна активна симуляція реалістичних ситуацій.

Докладніше - в «Технічний опис програмного забезпечення»


Незалежний структурний підрозділ БФКТБ НТУ «TechTe@ch» є офіційним реселером ELECTUDE в Україні.

Виникають будь-які запитання по впровадженню, адмініструванню, використанню LCMS ELECTUDE? Зателефонуйте або пишіть.

Представник НСП БФКТБ НТУ «TechTe@ch»:

ВОЛЬТРІХ Олександр Валерійович

тел. 0673666832 (Viber, Telegram)

тел. 0631739839

e-mail: techteachua@gmail.com

вебсайт: https://www.techteachua.com/

НСП БФКТБ НТУ «TechTe@ch» надає послуги

Професійних дистанційних курсів автотранспортного спрямування
Дистанційні самостійні курси для автомеханіків. Покрокове навчання. Практико-орієнтовані модулі та відпрацювання навичок за допомогою симуляцій. Навчання технічному обслуговуванню автомобілів, роботі з інструментом і обладнанням, сервісним операціям, техніці безпеки.

Тривалість курсу навчання:

Курс складається з 492 модулів навчання і тестового контролю.

Загальний час вивчення матеріалу: 155 годин.

6 місяців доступу до програми дистанційного навчання на спеціалізованому симуляторі.

Автомеханік. Повний курс.

Наші технічні тренери мають вищу інженерну освіту, є практиками, і за рахунок взаємодії з технічними відділами виробників і навчальними центрами набувають нові знання і вміння, які підтверджені сертифікатами від виробників. Досвід вибудовується не на одноманітних щоденних завданнях фахівця на сервісі, а на унікальних завданнях, з якими щодня звертаються випускники і фахівці автосервісу. При проходженні курсу навчання надається дистанційна консультація, а також онлайн-консультації тривалістю 28 академічних годин / 12 днів.

Для корпоративних клієнтів проводиться попередній аудит (перевірка знань) учнів. Кожен охочий проходить попередній аудит і перевірку знань. У рамках зазначеної перевірки визначається рівень підготовки, прогалини в знаннях, після чого рекомендується відповідна навчальна програма. При цьому, за запитом замовника, можливе щотижневе надання прогресу учня (див. зразок). Після проходження навчання відбувається атестація і видача сертифікатів (див. зразок).

Докладніше - у "ПЛАН курсу Автомеханік"

Дистанційні самостійні курси для автомеханіків (напрям комерційний транспорт). Покрокове навчання. Практико-орієнтовані модулі та відпрацювання навичок за допомогою симуляцій. Навчання технічному обслуговуванню вантажних автомобілів, роботі з інструментом і обладнанням, сервісним операціям, техніці безпеки.

Тривалість курсу навчання:

Курс складається з 397 модулів навчання і тестового контролю.

Загальний час вивчення матеріалу: 120 годин.

6 місяців доступу до програми дистанційного навчання на спеціалізованому симуляторі.

Автомеханік. Повний курс.

При проходженні курсу навчання надається дистанційна консультація, а також онлайн-консультації тривалістю 28 академічних годин / 12 днів.

Для корпоративних клієнтів проводиться попередній аудит (перевірка знань) учнів. Кожен охочий проходить попередній аудит і перевірку знань. У рамках зазначеної перевірки визначається рівень підготовки, прогалини в знаннях, після чого рекомендується відповідна навчальна програма. При цьому, за запитом замовника, можливе щотижневе надання прогресу учня. Після проходження навчання відбувається атестація і видача сертифікатів.

Докладніше - у "ПЛАН курсу Автомеханік (комерційний ТЗ)"Дистанційні самостійні курси для автоелектриків. Курс навчання для автоелектриків - покроковий. Технології обслуговування і ремонту електроустаткування автомобіля.

Практико-орієнтовані модулі та симуляції на тренажері. Комплекс теоретичних знань і відпрацювання навичок для роботи з електричними ланцюгами, ремонту та обслуговування електроустаткування й акумуляторних батарей. Робота з тренажером - відмінна альтернатива тому, щоб закуповувати безліч одиниць спеціалізованого інструменту, обладнання і вимірювальних пристроїв.

Тривалість курсу навчання:

Курс складається з 361 модуля навчання і тестового контролю.

Загальний час вивчення матеріалу: 120 годин.

6 місяців доступу до програми дистанційного навчання на спеціалізованому симуляторі.

Автоелектрик. Повний курс.

Автомобільний електрик сьогодні є затребуваною професією на ринку автопослуг. До завдань фахівця входить діагностика електричних ланцюгів, ремонт і обслуговування електроустаткування й акумуляторних батарей (у тому числі і високовольтних батарей в електромобілях і гібридах) за допомогою спеціалізованого інструменту, обладнання і вимірювальних пристроїв, а також встановлення додаткового електрообладнання та охоронних засобів.

При проходженні повного курсу навчання надається дистанційна консультація, а також онлайн-консультації тривалістю 28 академічних годин / 12 днів.

Для корпоративних клієнтів проводиться попередній аудит (перевірка знань) учнів. За запитом замовника можливе щотижневе надання прогресу учня. Після проходження навчання відбувається атестація і видача сертифікатів.

При бажанні замовника можлива доукомплектація модулями «Комерційний транспорт».

Докладніше - у "ПЛАН курсу Автоелектрик"
Дистанційні самостійні курси для автомехатроніків. Курси за напрямом "Автомобільний мехатронік (діагност)". Дистанційний формат. Комплексна підготовка фахівця. Теоретичні основи і симуляції. Відточування навичок діагностики несправностей у механічних вузлах, електрообладнанні й електронних системах управління автомобілем. Вивчення спеціалізованого діагностичного обладнання і вимірювальних пристроїв. Професійна підготовка до проведення спеціальних операцій: від адаптації, кодування до програмування ЕБК.

Тривалість курсу навчання:

Курс складається з 463 модулів навчання і тестового контролю.

Загальний час вивчення матеріалу: 120 годин.

6 місяців доступу до програми дистанційного навчання на спеціалізованому симуляторі.

Автомехатронік. Повний курс.

Професія автомобільного мехатроніка (діагноста) є однією з найбільш необхідних і високооплачуваних у виробничій частині будь-якого автомобільного центру. До завдань фахівця входить діагностика несправностей у механічних вузлах, електрообладнанні й електронних системах управління автомобілем за допомогою спеціалізованого діагностичного обладнання і вимірювальних пристроїв, а також проведення спеціальних операцій: адаптація, кодування, програмування ЕБК та інші роботи.

При проходженні повного курсу навчання надається дистанційна консультація, а також онлайн-консультації тривалістю 28 академічних годин / 12 днів.

Для корпоративних клієнтів проводиться попередній аудит (перевірка знань) учнів. За запитом замовника можливе щотижневе надання прогресу учня. Після проходження навчання відбувається атестація і видача сертифікатів.

Докладніше - у "ПЛАН курсу Автомехатронік"


Дистанційні самостійні курси «Тренажер-симулятор: автодіагностика, онлайн-тренінг».

Тренування умінь і навичок в області діагностики й ремонту електронних систем управління автомобіля на спеціалізованому симуляторі.

Відмінна можливість для того, щоб відточити навички діагностики, отримати досвід, вивчити порядок застосування сервісного інструменту та обладнання.

Доступ до симулятора управління двигуном дозволить вам практикувати свої діагностичні навички в реалістично змодельованому середовищі, отримати навички, які роботодавці називають «досвідом роботи».

Engine Management Simulator ефективний як для студента, так і працівника сервісу.

Симулятор дозволяє розширити професійну компетентність, отримати можливість освоїти більш складну і цікаву спеціалізацію.

Вам буде представлений набір практичних завдань різного рівня складності:

На першому етапі самостійної роботи треба навчитися виконувати діагностику і ремонт нескладних несправностей вузлів автомобілів. Порядок усунення зазначений в наряд-замовленні.

Наступний крок - освоєння діагностики несправностей за скаргою клієнта, коли у вашому розпорядженні буде повний набір необхідного обладнання: від манометра для вимірювання тиску в паливній рампі - до скан-обладнання і осцилографа.

Крім того, ви зможете отримати точне уявлення про види сигналів, що формуються різними датчиками, про способи управління виконавчими пристроями різного типу.

Більш складні завдання, де в наряді-замовленні буде приведена лише скарга клієнта і вас обмежать у використанні сканера. Такі випадки часто трапляються у повсякденній роботі: «не бачить» сканер блок керування двигуном і доводиться самостійно будувати так зване «древо проблем», або алгоритм пошуку несправності, застосовуючи критичне мислення і логіку міркувань «якщо - то».

Тривалість курсу навчання:

Курс складається зі 150 симуляцій.

3 місяці доступу до програми дистанційного навчання на спеціалізованому симуляторі.

Також можливий будь-який варіант формування курсів.

Дистанційні самостійні курси «Курс підготовки до роботи з гібридними і електромобілями».

Доступ довивчення будови систем і вузлів, порядку діагностики, обслуговування і ремонту високовольтних батарей, електромобілів і гібридних транспортних засобів.

Повна навчальна програма з електроприводу допомагає отримати систематизовані знання з питань, пов'язаних з електричним приводом. Призначена для навчання всім компонентам і систем гібридних і електричних транспортних засобів, включаючи електродвигуни, гібридні системи, системи зарядки і найсучасніші технології акумуляторних батарей. Доступні інтерактивні уроки, анімація і симуляція в більш ніж 100 навчальних модулях. Великий акцент робиться на безпеку і безпечні методи роботи.

Курс підготовки по роботі з гібридними і електромобілями - це комплексне введення в термінологію системи і компоненти, включаючи трансмісію, електродвигуни, системи зарядки, системи безпеки і батареї.

Тривалість курсу навчання:1,5 місяця.

3 місяці доступу до програми дистанційного навчання.

Курс складається зі 102 модулів навчання і тестового контролю.

Загальний час вивчення матеріалу: 39 годин.

Докладніше - у "ПЛАН курсу підготовки до роботи з гібридними і електромобілями"


Контакти:

Головний тренер НСП БФКТБ НТУ «TechTe@ch»:

ВОЛЬТРІХ Олександр Валерійович

тел.0673666832 (Viber, Telegram, WhatsApp)

тел.0631739839

e-mail: techteachua@gmail.com

вебсайт: https://www.techteachua.com/