fb
yt
Вгору
ВСП Барський фаховий коледж
транспорту та будівництва
Національного транспортного університету
Звернення директора
director
Фільм про коледж
video
Веб-камери
cam_1
Пам'ятник "Запорожцю"
cam_2
Ландшафт перед гуртожитком
Student бкТБ
video
Заочне відділення

Білик Юлія Анатоліївна


Завідувачка заочного відділення.

Спеціаліст першої категорії.

Життєве кредо: «Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, в книгах шукати істину, а у людях – мудрість».

Заочна форма навчання є досить актуальною на сьогодні, оскільки дає можливість працюючій молоді здобувати освіту, підвищувати кваліфікацію, відкриває нові можливості для отримання фундаментальних знань і професійних навичок, сприяє зміцненню зв’язків науки з практикою.

Заочне відділення у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ (на той час – автомобільно-дорожньому технікумі) було створене у 1971 році. Об’єднувало в собі спочатку спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» та «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів», а згодом – «Експлуатація підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання».

За цими трьома, на сьогодні вже освітньо-професійними програмами, в коледжі виключно за кошти фізичних або юридичних осіб (на умовах контракту) здійснюється підготовка фахівців, які здобувають освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра на заочній формі навчання.

На заочному відділенні навчається 35 осіб.

Вартість навчання у 2021-2022 н.р.:

Спеціальність 274 Автомобільний транспорт

Освітньо-професійна програма«Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» - 8600 грн.

Спеціальність 133 Галузеве машинобудування

Освітньо-професійна програма«Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання» - 8600 грн.

Спеціальність 192 Будівництво та цивільна інженерія

Освітньо-професійна програма «Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг та аеродромів» - 8000 грн.